RINKO Groningsch Paarden Stambo 1939 torda 408 |
HENDRIK Groningsch Paarden Stambo 1934 baya 362/725Sgrt |
GAMBO Oldenburger verband 1927 baya 325 GrPS |
GRUSUS Oldenburger verband 1923 negra 33.03408.23 |
GRUSON Oldenburger verband |
GAMBO |
CLEMATIS II | |||||
TANNENMEISE II Oldenburger verband |
GIDOTTO | ||||
TANNENMEISE | |||||
MIANNA II Oldenburger verband 1918 castaña oscura 33.25748.18 |
GAMBO Oldenburger verband |
GIRELLO | |||
LEONTA II | |||||
MIANNA Oldenburger verband |
ESMARCH | ||||
MARIONETTE II | |||||
NEZELLY Groningsch Paarden Stambo 1925 castaña 6106 |
SIMON Groningsch Paarden Stambo 1915 castaña oscura 240 GrPS/28 GPS |
EXCELLENT Groningsch Paarden Stambo |
UBINO | ||
WIODA I | |||||
FRELONA Groningsch Paarden Stambo |
WILFRIED | ||||
UMERA | |||||
EZELLY Groningsch Paarden Stambo 1921 baya 5610 |
TERENUS Groningsch Paarden Stambo |
WILFRIED | |||
EGALITE | |||||
ZELLY I Groningsch Paarden Stambo |
WILLEM I | ||||
CONSTANTINE | |||||
INKA Groningsch Paarden Stambo 1935 torda 7226 |
GROOTVORST Oldenburger verband 1928 castaña oscura 373 NSTg/332 GrPS |
GRUSON Oldenburger verband 1917 castaña 33.02763.17 |
GAMBO Oldenburger verband |
GIRELLO | |
LEONTA II | |||||
CLEMATIS II Oldenburger verband |
REBUS | ||||
CLEMATIS | |||||
FRANZISKA IV Oldenburger verband 1924 castaña 33.37503.24 |
SALVATOR Oldenburger verband |
ESSEX | |||
DANUBIA II | |||||
FRANZISKA Oldenburger verband |
BOTHO | ||||
FARMESE II | |||||
KATINKA Groningsch Paarden Stambo 1928 torda 6366 |
THEO Oldenburger verband 1919 torda 32 01526 19 |
TELLO Ostfriese |
THOR | ||
CLEMENTIA | |||||
LORA Ostfriese |
ELIGIUS | ||||
LYRA | |||||
TRUDA Ostfriese - torda 18918 |
TAPPER Ostfriese |
TELLO | |||
TREJA | |||||
COLAKIND I Ostfriese |
SALADIN | ||||
COLAKIND | |||||
ENA Gelders Paarden Stamboek 1938 castaña 3457 |
TRIOR Nederlands Stamboek Tuigp 1931 alazana 350/61 GPS |
COLONEL Nederlands Stamboek Tuigp 1915 alazana 31 hb/1 hb GPS |
MENTOR Ostfriese 1904 baya 88 NSTg/87 DPS/61 GPSa |
SULTAN II Ostfriese |
MARTIN |
ANTONIUS MARE | |||||
MAUERNELKE Ostfriese |
LIEBLING | ||||
- | |||||
BRAUNE STUTE Nederlands Stamboek Tuigp 1910 castaña - |
TOURBILLON Selle Francais |
MESSAGE | |||
CONSTATINE | |||||
DOCHTER VAN INDIANER Nederlands Stamboek Tuigp |
INDIANER | ||||
DOCHTER VAN JAAP | |||||
KAETHE Nederlands Stamboek Tuigp 1923 alazana 2044 |
EBERT Groningsch Paarden Stambo 1917 baya 209 NSTg |
MONOCRAAT Groningsch Paarden Stambo |
MARTINIUS | ||
XERRA | |||||
GERLINETTE Groningsch Paarden Stambo |
XERXES II | ||||
DOCHTER VAN OLIVIER | |||||
GONDELA Nederlands Stamboek Tuigp 1919 alazana 1624 |
EVAGORE Selle Francais |
OSIRIS | |||
UTILE | |||||
ARINA I Nederlands Stamboek Tuigp |
IWAN | ||||
- | |||||
RELINA Gelders Paarden Stamboek 1929 negra 899/2999 NSTg |
DONNO Groningsch Paarden Stambo 1920 baya 290 |
SIMON Groningsch Paarden Stambo 1915 castaña oscura 240 GrPS/28 GPS |
EXCELLENT Groningsch Paarden Stambo |
UBINO | |
WIODA I | |||||
FRELONA Groningsch Paarden Stambo |
WILFRIED | ||||
UMERA | |||||
DONNA Groningsch Paarden Stambo 1908 castaña oscura 3048 |
OLIVIER Oldenburger verband |
COCO | |||
ERNA | |||||
TERANIA Groningsch Paarden Stambo |
EMIR | ||||
- | |||||
JANSJE XI Nederlands Stamboek Tuigp 1922 castaña oscura 3251 hb |
CALPURNIUS Groningsch Paarden Stambo 1908 negra 180 |
REK Groningsch Paarden Stambo |
RECLAME | ||
DOCHTER VAN MARQUIS II | |||||
UMANDA Groningsch Paarden Stambo |
CICERO II | ||||
- | |||||
GALIDA I Nederlands Stamboek Tuigp 1919 castaña oscura 3250 hb |
BALDUR Ostfriese |
EXZELLENZ | |||
NABA | |||||
- - |
- | ||||
- |